Przebudzenie

Przyjacielu!

Od dłuższego czasu czuję, że chcę się z Tobą podzielić pewną informacją, dotyczy to tzw. „przebudzenia”.

Proszę usiądź teraz w spokojnym miejscu, zamknij oczy, weź trzy głębokie wdechy i zadaj sobie pytanie: czym jest dla mnie przebudzenie?

Dziękuję Ci za tę chwilkę kontemplacji😍

Co usłyszałeś, poczułeś, zobaczyłeś? Proszę, podziel się tym w komentarzach✍

Osobiście sądzę, że słowo PRZEBUDZENIE stało się już frazesem! Banałem, o którym można poczytać w prasie, Internecie, na Fb, albo posłuchać na Yt. Czy też to zauważyłeś?

Niestety, to pustosłowie wykorzystywane jest przez „ciemną stronę mocy”, by nam wmówić, że przebudzenie to długi i skomplikowany proces, który nie dla każdego jest dostępny!

Ich manipulacja sięga jeszcze dalej, gdyż chcą przekonać nas o tym, że człowiek przebudzony to ten, który widzi całe zło tego świata i płacze nad nim, bo nic innego mu już nie pozostało😱🥶 Dlatego karmi się na codzień informacjami o tym jak to zło króluje na Ziemi, o tym jak „człowiek człowiekowi wilkiem”! A także o tym, że dobro jest słabe i naiwne, bo zawsze zwycięża silniejsze zło, a my ludzie nie mamy na to najmniejszego wpływu!

Powiem krótko: CO ZA BZDURY🤮

Czy naprawdę dostrzegasz tu tylko dobro i zło? Czy naprawdę wierzysz w ten sztuczny podział? Czy naprawdę MUSISZ stawać po którejś stronie?

Od 3 lat robię odczyty z Akaszy, więc mogę śmiało powiedzieć, że dużo pracuję z przestrzenią (mądrością Wszechświata). I wiesz, co sobie w końcu uświadomiłam? Po wielu rozmowach z naszymi energetycznymi dublerami, doszłam do wniosku, że dla mnie

PRZEBUDZENIE oznacza tylko jedno: ŚWIADOMOŚĆ, ŻE JESTEŚ ISTOTĄ ŚWIATŁA😍

I teraz nasuwa się pytanie: ale kim jest Istota Światła? Kolejnym pustym hasłem?

Otóż nie – jest nim każdy człowiek, który ma Duszę (a więc pochodzi ze Źródła), jest tego świadomy i na codzień świadomie z nią współpracuje! Z nią i z nikim więcej!

Genialne rzeczy są zawsze proste! To tylko nasz umysł komplikuje prawdę!

A prawda jest taka, że gdy zwracasz się do swojego Serca i w nim trwasz ile możesz, to właśnie tam odnajdujesz swoje połączenie z Duszą. A ono zawsze prowadzi Cię do źródła – Źródła Wszystkiego, co Jest, czyli Twojego stwórcy💖

Kochana Siostro i drogi Bracie! W dzisiejszych czasach, wszechogarniającej dezinformacji, najważniejsze jest zaufanie do swojego Serca, a poprzez nie do swojej Nadświadomości.

Zwracanie się do autorytetów z zewnątrz, takich jak np. różnoracy bogowie, przewodnicy duchowi, wszelkiej maści anioły (archanioły), mistrzowie i inne umiłowane istoty, jest OGROMNYM BŁĘDEM.

Żyjemy w czasach, w których po raz pierwszy, całkowicie do nas należy wybór: iść do światła pochodzącego ze Źródła czy pozostać w ciemności światła pochodzącego z astralnej pułapki.

I to wszystko …

A jeżeli masz problem w nawiązaniu kontaktu ze swoją Duszą, proszę zgłoś się do mnie – od tego tu jestem!

Dziękuję Ci za to, że dotrwałeś do końca …😛

Z miłością – Wasza Siostra Dagmara😍

Udostępnij

Facebook
Pinterest
LinkedIn
Email
WhatsApp
Dagmara Januszko-Pyzio

Dagmara Januszko-Pyzio

Istota Światła, razem ze swoją Nadświadomością prowadzi Gabinet Rozwoju Samoświadomości we Wrocławiu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Najnowsze wpisy

ENERGIA PŁYNIE

Zapisz się do mojego newslettera

Bez spamu, niepotrzebnych powiadomień, skrót najważniejszych wydarzeń we Wszechświecie.

Kategorie

Znajdź mnie tu

Powiązane zapiski

Warsztaty o kobiecości

Kochana Siostro! JESTEŚ BOGINIĄ!  Czy wiesz o tym?  Zapewne wiesz, ale to Cię tylko:  – rozśmiesza, – drażni, – frustruje, czyli tak naprawdę to wpędza

więcej »