Warsztaty o kobiecości

Kochana Siostro!

JESTEŚ BOGINIĄ! 

Czy wiesz o tym? 

Zapewne wiesz, ale to Cię tylko: 

– rozśmiesza,

– drażni,

– frustruje, czyli tak naprawdę to wpędza w niskie wibracje, bo … wiesz, ale co z tego, skoro nie czujesz JEJ w sobie!

No cóż … lata temu dokładnie tak właśnie myślałam. 

Ale dziś jestem w miejscu, do którego dotarłam stopniowo nabierając ZAUFANIA do samej siebie i swojej wewnętrznej, boskiej MOCY!

Przeszłam wiele lekcji … doświadczyłam bólu i cierpienia (i jako kobieta i jako istota ludzka), aż w końcu zrozumiałam, że przecież ZAWSZE mogę powiedzieć NIE!

I powiedziałam!

I wtedy (będąc już w wielu procesach samorozwoju) uświadomiłam sobie, że w ogóle nie wykorzystuję mojego żeńskiego potencjału, ba! na codzień w ogóle funkcjonuję tylko w trybie męskim! 

Powrót do mojego prawdziwego KOBIECEGO JA zajął mi ponad 3 lata!!! Dlaczego tak długo?

To był fascynujący proces, który przyniósł mi dużo MIŁOŚCI, RADOŚCI I LEKKOŚCI w moim życiu:)

I do tej pory dzieliłam się tą wiedzą z kobietami, z którymi współpracuję na codzień, podczas odczytów czy konsultacji.

I nigdy wcześniej nie przybrało to formy kursu czy warsztatów.

I dziś właśnie nadszedł TEN DZIEŃ, a ja serdecznie zapraszam Cię do wzięcia udziału w moich pierwszych warsztatach on-line!

PRZEBUDZENIE WEWNĘTRZNEJ BOGINI – warsztaty o kobiecej wolności!

Cel warsztatów

Intencją powołania do życia tych warsztatów jest powrót do własnej, kobiecej MOCY i KREACJI.

I jeżeli czujesz, że jesteś już gotowa do zauważenia swojego potencjału kreacji (urzeczywistnienia w swojej przestrzeni tego, co Ci w duszy gra) oraz przyjęcia i ukochania go w sobie – to serdecznie zapraszam!

Będziemy twórczo realizować MOC każdej kobiety (która jest w Tobie) stopniowo uwalniając ją od negatywnych przekonań/programów/myśli, by w końcu całkowicie uwolnić swoją wewnętrzną boginię i zrozumieć, że WSZYSTKO JEST MOŻLIWE, gdy wybierasz siebie!

Dokonamy tego podczas serii 10 spotkań, w których zaproszę Cię do medytacji, tappingu i … wejścia w głąb siebie, do obciążeń Twojej podświadomości.

Co dokładnie będziemy robić?

Zajęcia podzieliłam na 5 bloków tematycznych (po 2 spotkania na jeden blok), podczas których będziemy pracować z własną przestrzenią, po kolei uświadamiając sobie, że jesteśmy istotą, która ma w sobie całe pokłady nieodkrytej boskości.

Pierwsze dwa spotkania będą związane z kobiecą energią sensualną i jej kreatywnością. Przedstawię Ci rozumienie energii żeńskiej z punktu widzenia hiperfizyki i torusa. Opowiem Ci o połączeniu kobiet z Matką Ziemią i czerpaniu energii z natury. Odwieczny rytm pór roku odpowie Ci na pytanie gdzie jesteś teraz (przed jakim wyzwaniem stoisz) i jaki jest Twój kobiecy cel duszy (ćwiczenie – test). Dowiesz się również na ile wykorzystujesz swoją seksualność w kreowaniu swoich talentów. A oprócz tego, podczas medytacji, spotkasz swoją wewnętrzną kobietę:) Na deser (czyli zadanie domowe) otrzymasz nagranie z ćwiczeniem ciała w tanecznym ruchu.

Trzecie i  czwarte spotkanie będzie poświęcone uwikłaniu energii żeńskiej w patriarchat. W tym temacie skupimy się na naszych przodkiniach – kobietach naszego rodu. Zapoznam Cię z epigenetyką oraz teorią o Twojej pamięci komórkowej. A dzięki medytacji dowiesz się, jakie przekonania rodowe blokują Cię w uwolnieniu własnej kreacji, a także ile masz w sobie cudzej energii i jak się jej pozbyć. Wspólnie zrobimy też tapping (opukiwanie meridianów ciała w celu poruszenia zahamowanej energii) na bycie „grzeczną dziewczynką” oraz „Zosią Samosią, która wszystko robi sama”. Porozmawiamy też o relacji kobiety z mężczyzną i co ją tak naprawdę zaburza.

Piąte i szóste to spotkanie z Twoją wewnętrzną dziewczynką oraz seksualnością Twojej mamy! Matka jako Twój wzór kobiecej energii (jej partnerzy, Twoje poczęcie) oraz Twoje wewnętrzne dziecko, uwikłane w „niedokochanie”. Dzięki temu zrozumiesz swoje przeszłe i aktualne wybory dotyczące partnera. W ćwiczeniu z rysunkiem („art healing”) odkryjesz również swój największy cień związany z Twoją seksualnością, a później go uwolnisz.

Siódmy i ósmy raz spotkamy się w temacie archetypów kobiecych wg Carla Junga. Przed zajęciami zrobisz sobie test na najsilniejszy i najsłabszy archetyp, a potem go zinterpretujesz i pomedytujesz z każdym z nich (np. ze swoją wewnętrzną Kapłanką i Afrodytą). Dzięki temu poznasz słabe i mocne strony swojej kobiecości, a także dowiesz się jak je ze sobą zintegrować.

Ostatni blok tematyczny (dziewiąte i dziesiąte spotkanie) będzie dotyczył Twojej orgazmicznej wolności! W tej części warsztatów przeżyjesz wspaniałą medytację połączenia z energią żywiołów oraz napełniania macicy (energetycznego centrum każdej kobiety) światłem miłości uniwersalnej Źródła!

Wszystkie zajęcia odbędą się na platformie Zoom (dwa razy w tygodniu: poniedziałki i czwartki o godz. 19:00) i będą nagrywane, więc nie będziesz mogła niczego przegapić!

Poza tym, możesz dołączyć z opóźnieniem. Ale warto być osobiście, bo cały kurs po nagraniu będzie dostępny w moim sklepie za o wiele większe pieniądze!

Zaczynamy jeszcze w październiku, a kończymy w listopadzie:

START: 26go października

META: 27go listopada!

Dla kogo te warsztaty?

– dla każdej kobiety (w każdym wieku), która próbowała „ukochać” swoją kobiecość, ale jej nie wyszło,

– dla każdej kobiety, która dopiero zaczyna poznawać swoją kobiecość i od razu chce ją dobrze ukierunkować,

– dla każdej świadomej kobiety, która dość ma w sobie trwania w energii męskiej,

– dla każdej świadomej istoty (płci żeńskiej), która pragnie pogłębić kontakt ze swoim wnętrzem.

Nie musisz być zaawansowana w medytowaniu czy tappingu (opukiwania ciała metodą EFT). 

Nauczysz się tego podczas zajęć:)

Jedyne czego potrzebujesz, by wziąć udział w tych warsztatach to PEŁNEJ GOTOWOŚCI DO ZMIANY Twojego życia!

Jak wziąć w nich udział?

Zgłosić chęć udziału mailowo na adres: dagmara.januszko@gmail.com

Następnie dokonać płatności za warsztat przelewem bankowym na rachunek podany w mailu zwrotnym ode mnie.

Zapoznać się z platformą ZOOM i nie przegapić linka do pierwszych zajęć.

Jak dokonać płatności?

Wysokość inwestycji w siebie (cena warsztatów) to 800 zł.

Jest możliwość zapłaty w dwóch ratach, jeżeli chcesz z tego skorzystać, napisz do mnie:)

Po zrobieniu przelewu bakowego, proszę, wyślij mi potwierdzenie.

A 26go października oczekuj na linka do pierwszych zajęć!

Z miłością!

Dagmara

Udostępnij

Facebook
Pinterest
LinkedIn
Email
WhatsApp
Dagmara Januszko-Pyzio

Dagmara Januszko-Pyzio

Istota Światła, razem ze swoją Nadświadomością prowadzi Gabinet Rozwoju Samoświadomości we Wrocławiu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Najnowsze wpisy

ENERGIA PŁYNIE

Zapisz się do mojego newslettera

Bez spamu, niepotrzebnych powiadomień, skrót najważniejszych wydarzeń we Wszechświecie.

Kategorie

Znajdź mnie tu

Powiązane zapiski

Warsztaty o kobiecości

Kochana Siostro! JESTEŚ BOGINIĄ!  Czy wiesz o tym?  Zapewne wiesz, ale to Cię tylko:  – rozśmiesza, – drażni, – frustruje, czyli tak naprawdę to wpędza

więcej »